سایت دکتر حسین طلا- پایگاه اطلاع رسانی دکتر طلا-دکتر حسین طلا-حسین طلا

پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
در محضر رهبری
          برای مشاهده آلبوم تصاویر دکتر حسین طلا کلیک کنید
تقویم امروز
1398 آبان 26 یکشنبه
موقعیت شهرداری اسلامشهر
ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه

ارتباط با ما

کلیپ
مرکز پژوهشها-حسین طلا
حوزه انتخابیه : تهران (تهران / ری / شمیرانات)
تعداد آراء : 268,272 درصد آراء : 23.81

عضویت در کمیسیون

سال چهارم : عضو کمیسیون اجتماعی سال سوم : عضو کمیسیون اجتماعی سال دوم : عضو کمیسیون اجتماعی سال اول : نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی

۶۱ طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای حسین طلا"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط دکتر حسین طلا                      ( کلیک کنید )             
آمار مراجعات 1
مهمان :  18
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  24
دیروز :  445
کل مشاهده :  1490446
اخبار
1394/02/04 13:42

سوال حسین طلا از وزیر راه و شهرسازی (یکشنبه 94.02.06)

سوال حسین طلا از وزیر راه و شهرسازی (یکشنبه 94.02.06)
آفتاب : به گزارش ایرنا، دستور جلسات کمیسیون های مجلس در هفته آینده (5 تا 9 اردیبهشت) به شرح زیر است:









الف - کمیسیونهای خاص

*** کمیسیون اصل نودم (90) قانون اساسی

یکشنبه: نشست با مسؤولین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پیرامون بهسازی روستاها، مقاوم سازی، طرح هادی روستاها، مشکلات اجرایی و پرونده های مطروحه پیرامون عملکرد بنیاد

** کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی

دوشنبه: ارایه گزارش عملکرد درخصوص تولید برق در بخش خصوصی و بررسی مشکلات موجود و برنامه های آتی توسط مسؤولان محترم سندیکای شرکتهای تولیدکننده برق،

دعوت از وزیر نفت جهت ارایه گزارش درمورد حمایت از تولید داخل و رعایت سیاست های اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی در حوزه وزارت نفت



ب - کمیسیون های تخصصی

*** کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری

یکشنبه: جلسه بررسی مشکلات فرهنگیان با حضور وزیر آموزش و پرورش و مسؤولین مربوطه از دیوان محاسبات، وزارت اطلاعات، معاونت برنامه ریزی، مشاوران کمیسیون و مرکز پژوهش ها

دوشنبه: جلسه کارگروه آموزش عالی و آموزش پزشکی (بررسی طرح سنجش و پذیرش دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی) و کارگروه آموزش و پرورش (قانون مدارس غیرانتفاعی) کارگروه تحقیقات و فناوری و آموزشهای مهارتی

سه شنبه:

1 - جلسه رؤسای کارگروه ها و هیأت رئیسه کمیسیون با مشاورین درخصوص برنامه ششم توسعه

2 - دعوت از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جهت پاسخگویی به سؤالات: نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه (دو فقره)، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد (به نمایندگی از دوازده نفر)، علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه، ناصر کاشانی نماینده مردم زاهدان، زهره طبیب زاده نماینده مردم تهران، عباس قائد رحمت نماینده مردم درود و ازنا، موسی الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد، علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران (به نمایندگی از چهار نفر)، سیدحسین دهدشتی نماینده مردم آبادان (به نمایندگی از پنج نفر)، علی محمد احمدی نماینده مردم دهلران، محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه (به نمایندگی از دو نفر)، محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد (به نمایندگی از دو نفر) و جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت.

3 - دعوت از وزیر آموزش و پرورش جهت پاسخگویی به سؤالات: سیدرمضان شجاعی کیاسری نماینده مردم ساری، سیدحسین دهدشتی نماینده مردم آبادان، سید شکرخدا موسوی (دو فقره) نماینده مردم اهواز، جلیل جعفری نماینده مردم خلخال، سالار مرادی نمایند مردم سنندج و دیوان دره، احمد سجادی نماینده مردم فریمان، محمد فیروزی نماینده مردم نطنز، غلامرضا اسدالهی نماینده تربت جام، احمد شوهانی نماینده مردم ایلام، جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت و امیر خجسته (دو فقره) نماینده مردم همدان.



*** کمیسیون اجتماعی

یکشنبه: 1- نشست مشترک با مسؤولین کمیته امداد امام خمینی (ره)

2 - بررسی لایحه تمدید اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری

سه شنبه: 1 - لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

2 - طرح شفاف سازی اعلام کتبی نمرات، رتبه و نتایج آزمون های استخدامی به داوطلبان استخدام و ممنوعیت بکارگیری های غیرقانونی



*** کمیسیون اقتصادی

یکشنبه: ادامه بررسی لایحه بیمه اجباری مسؤولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث

سه شنبه:دعوت از وزیر امور اقتصادی و دارایی جهت پاسخگویی به سؤالات: امیر خجسته نماینده مردم همدان (دو فقره)، عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان، رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی آباد کتول و دو نماینده دیگر، نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه، جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت، ابوذر ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیدهادی حسینی نماینده مردم قائم شهر و سیدباقر حسینی نماینده مردم زابل، یونس اسدی نماینده مردم مشکین شهر (دو فقره)، سید محمود نبویان نماینده مردم تهران، امیرعباس سلطانی نماینده مردم بروجن (دو فقره)، ابراهیم کارخانه ای نماینده مردم همدان، مهدی عیسی زاده نماینده مردم میاندوآب، حمید رسایی نماینده مردم تهران، فتح الله حسینی نماینده مردم قصرشیرین، محمدسعید اربابی نماینده مردم ایرانشهر و منصور حقیقت پور نماینده مردم اردبیل.



*** کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

یکشنبه: بررسی روند تحولات مذاکرات هسته ای

سه شنبه: بررسی تحقیق و تفحص از وضعیت افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاهای قانونی در این موضوع



*** کمیسیون انرژی

یکشنبه: 1- بررسی طرح اصلاح ماده (186) قانون آیین نامه داخلی مجلس با حضور طراحان

2 - بررسی طرح دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده با اصلاحات و موادی از آن با حضور مسؤولین وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، نفت، نیرو، صنعت، معدن و تجارت، دیوان محاسبات کشور و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی.

دوشنبه: بازدید از پروژه های سازمان انرژی اتمی

سه شنبه: 1 - دعوت از وزیر نفت جهت پاسخگویی به سؤالات: عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه، مصطفی افضلی فرد نماینده مردم اردبیل، سید حسین دهدشتی نماینده مردم آبادان، احمدعلی مقیمی، نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه، سید شکرخدا موسوی نماینده مردم اهواز، احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان،

2- بررسی تحقیق و تفحص از نیروگاه اتمی بوشهر



*** کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات

یکشنبه: 1- رسیدگی به لایحه هزینه قطعی منظور کردن اعتبار خرید وسایل حفاظتی جزیره خارک

2 - رسیدگی به طرح بهینه سازی مصرف آب شرب

3 - رسیدگی به طرح افزایش جمعیت بهره مند روستایی کشور از آب شرب

4 - رسیدگی به گزارش تفریغ بودجه سال 1392 کل کشور

5 - جمع بندی نهایی گزارش عملکرد مالی مجلس شورای اسلامی

سه شنبه: 1 - دعوت از مسؤولین ذیربط جهت ارائه گزارش عملکرد بند (ح) تبصره (2) قانون بودجه سال 1393 (گازرسانی به روستاها)

2 - رسیدگی به تقاضای عده ای از نمایندگان مبنی بر انجام تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور

3 - رسیدگی به تقاضای عده ای از نمایندگان مبنی بر انجام تحقیق و تفحص از طرح توسعه مجلس شورای اسلامی



*** کمیسیون بهداشت و درمان

یکشنبه: نشست مشترک اعضای کمیسیون و ریاست سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونین و بازدید از آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو

سه شنبه: 1- معارفه و استماع گزارش ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) درخصوص برنامه های آتی آن نهاد

2 - بررسی طرح منع تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات غیرمجاز و آسیب رسان به سلامت در فضاهای مجازی و شبکه های ماهواره ای

3 - دعوت از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت پاسخگویی به سؤالات: جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت، حامد قادرمزی نماینده مردم قروه، علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه، جعفر قادری نماینده مردم شیراز، عبدالکریم هاشمی نماینده مردم ایلام، محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک، حسین دهدشتی نماینده مردم آبادان، فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت و سید شکرخدا موسوی نماینده مردم اهواز.



*** کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور

شنبه: ادامه بررسی طرح استانی شدن حوزه های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی

یکشنبه: 1 - کارگروه اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور

2 - دعوت از شهردارتهران

3 - بررسی طرح شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

دوشنبه: کارگروه مشاورین لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری، صنعتی جاسک در استان هرمزگان و منطقه ویژه اقتصادی دارویی در استان البرز

سه شنبه: 1 - دعوت از رئیس و مسؤولین سازمان ثبت احوال کشور

2 - لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری، صنعتی جاسک در استان هرمزگان و منطقه ویژه اقتصادی دارویی در استان البرز



*** کمیسیون صنایع و معادن

یکشنبه: 1- ادامه بررسی لایحه حمایت از مالکیت فکری

2 - لایحه جامع وکالت و مشاوره حقوقی

3 - گزارش هیات مدیرهخانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران درخصوص عملکرد و برنامه های خانه مذکور

سه شنبه: 1- بررسی ضرورت انجام تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مخابرات ایران

2 - دعوت از وزیر صنعت، معدن و تجارت جهت پاسخگویی به سؤالات: ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، ابوموسی و خمیر (دو فقره)، امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین، عبدالکریم رجبی نماینده مردم مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش و محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق.

3 - گزارش وزیر صنعت، معدن و تجارت درخصوص برنامه های سال 1394 بخش صنعت

4 - گزارش هیأت مدیره سندیکای صنعت برق ایران از عملکرد و برنامه های سندیکای مذکور

5 - گزارش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درخصوص برنامه های سال 1394



*** کمیسیون عمران

یکشنبه: دعوت از وزیر راه و شهرسازی جهت استماع و بررسی برنامه های سال 1394 در حوزه ریلی و پاسخ به سوالات سه نفر از نمایندگان به نمایندگی مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران، مهدی موسوی نژاد نماینده مردم دشتستان، سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان، عبدالکریم رجبی نماینده مردم مینودشت، محمد ابراهیم محبی نماینده مردم سنقر و کلیایی، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود، حمیدرضا پشنگ نماینده مردم خاش، نوذر شفیعی نماینده مردم ممسنی، قاسم عزیزی نماینده مردم شازند، امیرخجسته نماینده مردم همدان، سید علی طاهری نماینده مردم گرگان و دو نفر از نمایندگان به نمایندگی حسین طلا.

سه شنبه: 1 - رسیدگی به گزارش کمیته عمران شهری و روستایی در خصوص طرح یک فوریتی ساماندهی خدمات رسانی به روستاها

2 - لایحه بیمه اجباری مسؤولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث

3 - دعوت از معاون عمرانی وزیر کشور برای بررسی عملکرد سازمان دهیاری ها و شهرداری های کشور



*** کمیسیون فرهنگی

یکشنبه: 1- استماع گزارش رئیس سازمان ملی استاندارد ایران

2 - انتخاب اعضای هیأت رئیسه کمیسیون مشترک طرح حمایت از احیاء و مرمت بافتهای فرهنگی- تاریخی و توانمندسازی ساکنین و مالکین آنها

3 - انتخاب اعضای هیأت رئیسه کمیسیون مشترک طرح صیانت از حجاب و عفاف

سه شنبه: 1 - بحث و بررسی پیرامون اتفاقات اخیر در حوزه فرهنگ و گردشگری با حضور مسؤولین دستگاه های ذی ربط

2 - استماع گزارش مسؤولین دیوان محاسبات درباره عملکرد دستگاه های فرهنگی



*** کمیسیون قضائی و حقوقی

یکشنبه: 1- بررسی لایحه تأمین مالی تروریسم

2 - انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح صیانت از حجاب و عفاف

سه شنبه: 1- بررسی طرح تبیین وظایف وزیر دادگستری اصل 160 قانون اساسی اعاده شده از شورای نگهبان

2 - بررسی تقاضای تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان از زندان ها و بازداشتگاه ها



*** کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی

یکشنبه: جلسه مشترک با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره صندوق توسعه حمایت از توسعه بخش کشاورزی و استماع گزارش عملکرد صندوق و برنامه های آتی

سه شنبه: 1- دعوت از وزیر نیرو جهت پاسخگویی به سؤالات: امیرعباس سلطانی نماینده مردم بروجن، صید عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک، مهناز بهمنی نماینده مردم سراب، سیداحسن علوی نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیوان دره، حامد قادرمزی نماینده مردم قروه و دهگلان (سه فقره)، سید حسین دهدشتی مردم نماینده آبادان (دو فقره)، سالار مرادی نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیوان دره، یعقوب جدگال نماینده مردم چابهار، نیک شهر و کنارک (دوفقره)، جلیل جعفری بنه خلخال نماینده مردم خلخال و کوثر، حمیدرضا پشنگ نماینده مردم خاش(دوفقره)، داریوش اسماعیلی نماینده مردم سروستان، خرامه و کوار(دوفقره)، زهره طبیب زاده نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، نوذر شفیعی نماینده مردم ممسنی، عبداله سامری نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر، ناصر صالحی نسب نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه و رحمت اله نوروزی نماینده مردم علی آباد کتول.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :
تصویر :

صندوق نظرات
مخاطبان گرامی جهت ارسال درخواست روی گزینه ( ارتباط با ما ) قسمت بالای پورتال سمت راست کلیک نمایید ، این قسمت جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :